En nefis tarifler, en güzel yemek tarifleri burada.

Benzer Tarifler

Belvedere ve Hennessy’den ayrıcalıklı tadımlar - En Nefis Yemek Tarifleri

Belvedere ve Hennessy’den ayrıcalıklı tadımlar

Belvedere ve Hennessy’den ayrıcalıklı tadımlar

Belvedere ve Hennessy’den ayrıcalıklı tadımlar

LVMH grubuna bağlı, dünyanın en prestijli ve değerli ilk premium markası olan Belvedere Vodka kendine has üretim yöntemleriyle olduğu gibi tadıyla da diğer votkalardan farklılığını ortaya koyuyor. Belvedere Votka, Mezovia toprağında verimli bir şekilde büyüyebilen Dankowski Gold çavdarından damıtılan çok özel bir votka olmasının yanı sıra dört kez damıtılan ve iki kez filtrelenen, saflık ve organik kimya açısından sekiz kez test edilmesiyle de dikkatleri üzerine çekiyor.
Belvedere farkıyla vodkanın tadına varacaksınız…

Seçkin yaşam tarzı olan votka meraklılarının zevkine hitap eden Belvedere Pure Vodka, benzersiz bir inceliğe ve pürüzsüzlüğe sahip istisnai bir votka … Vanilya kokusuna sahip olup damakta hafif bir çavdar ve kremsi tat bırakan Belvedere, bitişte ise yumuşak ve kadifemsi bir duygu hissi veriyor…

HENNESSY V.S.O.P
LVMH ( Louis Vuitton- Moet Hennessy ) grubuna bağlı, Dünya’nın en prestijli, en değerli ve en çok satan konyak markası Hennessy’nin V.S.O.P çeşidi kadifemsi dokusu, rafine tadı ve aroması ile özel anlarınıza değer katıyor…

BÜYÜK BRİTANYA KRALININ TALEBİ İLE HAZIRLANAN KONYAK;
Konyak meraklısı olan İngiltere Kralı George IV’ ün Ekim 1817’de Hennessy’den “Very Superior Old Pale Cognac eau de vie” (Üstün kaliteli, yıllanmış, açık renkli konyak) talebi üzerine hazırlanmış bir çeşittir. İlk kez İngiltere’ye gönderilen bu konyakların özelliğini yansıtan VSOP harfleri (Very Superior Old Pale) günümüzde bu kategorinin sembolü olarak tüm sektör tarafından kullanılmaktadır. 15 yıl süresince Fransız meşe fıçılarda olgunlaştırılan Hennessy V.S.O.P, Cognac bölgesinin en seçkin merkezlerinde üretilen 60 farklı eau de vie’nin harmanlanmasıyla oluşan nitelikli bir konyaktır.

HENNESSY V.S.O.P Tadım Notları
Hafif karanfil ve tarçın kokularıyla vurgulanan ballı meyve aromaları ile zengin ve zarif; kadifemsi ve yumuşak içimli karakteristiği ile dengelidir.

Bu tarif 1167 kere okundu. Türkiye mozaiğinde farklı tatlar ennefis.com'da.

Etiketler